26 Ekim Hasta Hakları Günü
06 Şubat 2019


Sağlık Tesisimizde  "26 EKİM Hasta Hakları Günü", çeşitli etkinliklerle kutlandı.


"Hasta Hakları Günü" kapsamında Sağlık Tesisimizde gün boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirilirken, hasta ve yakınlarına Hasta Hakları Birimi tarafından hasta hakları ve sorumlulukları ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
Sağlık Tesisimiz  Başhekimi Uzm Dr. Mehmet ATALI, Hasta Hakları Birimi Sorumlu Başhekim Yardımcısı Dr.Ufuk ÖZTÜRK,İdari Ve Mali İşler  Müdürümüz Fatih KURT, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Semra ŞİŞMAN ELEVLİ  ve Hasta Hakları Birimi Sorumlusu Sare BALÇIK, tarafından sağlık tesisimizde  yatan hasta ve yakınları odalarında ziyaret ederek Kalsiyum İhtiyacının Ve Kemik Sağlığının Önemine de vurgu yaparak süt ikram ettiler.hasta ve çalışanın ayrı düşünülemeyeceği böyle bir günde ziyaret sırasında çalışanlarımız da unutulmadı.
Sağlık tesisimizin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Başhekim Uzm.Dr.Mehmet ATALI, sağlık hizmetlerinin kalitesinin artırılması, insan onuruna yakışır biçimde sunulmasını ve hastaların gerektiğinde hukuki korunma yollarını fiilen kullanabilmelerinin sağlanabilmesi açısından gerekli çalışmaları yaptıklarını belirtti.